Спа масажі та процедури

Затишна атмосфера, професійні майстри, а також найкращі косметичні засоби сучасної б'юті-індустрії забезпечать вам повноцінний релакс, знаходження гармонії душі і тіла, відновлення після стресів і нервових напружень, ефективне омолодження і корекцію фігури.

Heading photo

Масаж Аромасвічкою

ноги, руки, живіт, спина

Професійний масаж гарячими свічками дарує задоволення і душі, і тілу, поєднуючи в собі масаж, ароматерапію та енергію світла. Під час масажу використовуємо свічки виготовлені без парафіну та з додаванням високоякісних натуральних гіпоалергенних компонентів. Під впливом температури свічка перетворюється на цілющий зволожуючий бальзам, який швидко та практично повністю всмоктується шкірою.

60 min | 950 грн

Heading photo

Гарячі обгортання Cello Gel Styx

ноги, руки, живіт

Застосування антицелюлітних обгортань гелями Cello Gel – це результативна методика, яка забезпечує комплексне рішення не тільки проблем зайвої ваги та целюліту, але й супутніх до них патологій. Гель на 100% складається з рослинних компонентів та є продуктом бренду STYX Naturcosmetic (Австрія).

90 min | 1000 грн

60 min | 700 грн (без масажу)

Обгортанні проводить в комплексі з антицелюлітним масажем . Максимальний ефекм для Вас.У суму 1000 грн Ви отримуєте масаж та обгортання.Час процедури 90 хв.